#persempra Persempra na YouTube Persempra na Instagramie Persempra na Facebooku
Home > Aktualności > 09.03.2016 / 08:26

09.03.2016 / 08:26

Targi Meble Polska 2016

W tym roku na Targach MEBLE POLSKA Poznań 2016, gości witała PERSEMPRA.

Stoisko nowej marki PERSEMPRA nie służyło jedynie do prezentacji produktu. Owszem, na stoisku można było obejrzeć tkaniny PERSEMPRA i poznać jej walory. Przede wszystkim jednak, można było porozmawiać z celebrytami, skosztować doskonałych włoskich win, napić się wyśmienitej kawy i posłuchać muzyki pięknej muzyki.

Gospodarzem stoiska był Daniel Wieleba, aktor filmowy i teatralny, znany także z programu „Wnętrza Daniela”. Wysublimowany klimat stworzyła Laura Samojłowicz – aktorka i piosenkarka – cudowna kobieta o cudownym głosie. Gościem PERSEMPRY był również stylista i krytyk mody, Tomasz Jacyków. Wśród gości pojawił się również medalista olimpijski i reprezentant Polski w piłce nożnej, Piotr Świerczewski.

Nie zabrakło oczywiście naszych współpracowników, kontrahentów i przyjaciół.

Po trudach targowego dnia okazją do wspólnej zabawy była „PERSEMPRA po godzinach” – nieoficjalne spotkania w doskonałej atmosferze, przy muzyce i lampce dobrego wina. Dziękujemy wszystkim, którzy tak licznie odwiedzili nasze stoisko. Mamy nadzieję, że podobnie jak dla nas, były to dla Państwa miło spędzone chwile.

Lista aktualności