Kategorie

Nasz Nowy Dom – nasz, czyli czyj i jak umeblowany?

Nasz Nowy Dom – nasz, czyli czyj i jak umeblowany?

Jakiś czas temu podjęliśmy decyzję o rozpoczęciu pisania bloga. Dlaczego? Bo mamy takie poczucie, że chcielibyśmy dać się lepiej poznać. Jasne, są media społecznościowe, Facebook, Instagram, do których Cię serdecznie zapraszamy, ale wiesz jak to jest – w takiej masie postów trudno o zwrócenie i utrzymanie uwagi. A nam nie chodzi o statystykę. Jeśli ktoś się zastanawia czy zacząć z nami współpracę, albo chociaż kupić kilka metrów tkaniny meblowej, żeby przeprowadzić renowację ulubionego fotela po dziadku, wysłużonej sofy czy ulubionego narożnika, to chcemy by mógł zdecydować jednak na podstawie czegoś więcej niż tylko kolor i cena 😉 No, a tak poważnie – nasze tkaniny obiciowe mają wiele zalet i na pewno niejeden bardziej szczegółowy wpis także na ten temat powstanie, ale przede wszystkim proponujemy Ci dziś poznanie nas i tego, czym się kierujemy w życiu i w biznesie.

Troszkę się zastanawialiśmy jak Ci się przestawić. Doszliśmy do wniosku, że historię i powody powstania marki PERSEMPRA możesz poznać w tym filmie, w którym nasz prezes i ojciec założyciel Robert opowiada o tym z pasją i z pięknymi, włoskimi widokami w tle. Na marginesie – świetnie się bawiliśmy podczas pobytu w Toskanii, gdzie kręciliśmy sceny do filmu. I ta powaga, z jaką szef Gianni oprowadzał ekipę po zakamarkach fabryki… Ale o tym innym razem, teraz do brzegu. Co tak najlepiej opowiada o tym, co dla nas ważne? To, co naprawdę robimy, w co się angażujemy. Jak się zastanowiliśmy co takiego w ostatnich latach przyniosło nam ogromnie dużo satysfakcji i dobrych emocji, to okazało się, że współpraca z wszystkim chyba znanym programem Katarzyny Dowbor – Nasz Nowy Dom.

Kiedy zdecydowaliśmy się być sponsorem w tym programie właściwie nie zdawaliśmy sobie sprawy, co to będzie dla nas oznaczało. Okazało się szybko, że to, co widzimy na ekranie to szczera prawda, która jakoś wcześniej do nas nie docierała. Naprawdę to my decydujemy, czy chcemy pomóc tej konkretnej rodzinie, poznajemy jej historię, potrzeby, problemy i deklarujemy konkretną pomoc. Naprawdę w ciągu kilku dni musimy zorganizować wybór tkaniny Persempra z konkretnej kolekcji i odpowiedniego mebla, którego produkcję będzie można przeprowadzić tak, by sofa czy narożnik dotarły na czas do świeżo wyremontowanego domu. Kto ma choć mgliste pojęcie o produkcji mebli tapicerowanych ten wie, że to jest zadanie na co najmniej miesiąc, nie na 5 dni… A jednak każdy, komu mówiliśmy, że chodzi o mebel dla potrzebującej rodziny stawał na głowie, żebyśmy wspólnie osiągnęli cel. Nasi pracownicy niejednokrotnie godzinami nie odkładali telefonu, żeby wszystko skoordynować, a nasi partnerzy biznesowi – producenci mebli, przestawiali linie produkcyjne i transporty żeby zmieścić się w czasie, za co jesteśmy im ogromnie wdzięczni.

Nie ma co ukrywać, nie jeden raz było gorąco, emocje sięgały zenitu, ale oglądanie szczęścia rodziny, która dostała nowe życie w godnych warunkach, do czego mogliśmy się odrobinę przyczynić, wynagradzało nam wszystkie trudy. Ale wiecie, co sprawiało nam największą frajdę? To, że robimy to WSPÓLNIE. Że wszystkim – nam, całej ekipie Polsatu, producentom mebli zaangażowanym w akcję i ich pracownikom i wszystkim innym osobom, które brały udział w tych wydarzeniach, bardzo zależy na tym, żeby po prostu pomóc ludziom w potrzebie. Bo wszyscy jesteśmy sąsiadami na tym świecie. A z sąsiadami dobrze jest się przyjaźnić i wzajemnie sobie pomagać. To jest dla nas bardzo ważne, szczególnie teraz, kiedy wzajemna pomoc nabiera jeszcze większego znaczenia. Mamy nadzieję, że dla Ciebie również 😊

Jeśli masz ochotę tak jak my uronić łezkę wzruszenia obejrzyj odcinki programu Nasz Nowy Dom, w których PERSEMPRA wystąpiła jako jeden z „pomocników”:

 

Krzywowólka – https://www.polsat.pl/news/2021-04-08/nasz-nowy-dom-odcinek-228-krzywowolka/

Babiak – https://www.polsat.pl/news/2021-04-14/nasz-nowy-dom-odcinek-229-babiak/

Mamino – https://www.polsat.pl/news/2021-04-21/nasz-nowy-dom-odcinek-231-mamino/

Chróścina Opolska – https://www.polsat.pl/news/2021-10-28/nasz-nowy-dom-odcinek-249-chroscina/

Węgorzewo – https://www.polsat.pl/news/2021-11-11/nasz-nowy-dom-odcinek-251-wegorzewo/

Jaroszewo Biskupie – https://www.polsat.pl/news/2021-11-18/nasz-nowy-dom-odcinek-252-jaroszewo-biskupie/

Warszawa – https://www.polsat.pl/news/2022-04-28/nasz-nowy-dom-odcinek-260-warszawa/

Targowa Górka – https://www.polsat.pl/news/2022-05-05/nasz-nowy-dom-odcinek-261-targowa-gorka/

Owińska – https://www.polsat.pl/news/2022-05-19/nasz-nowy-dom-odcinek-263-owinska/

Galeria

Instagram