Wczytuję wideo...

Jeśli jesteś...

Jeśli jesteś producentem mebli, dekoratorem wnętrz, prowadzisz salon meblowy lub inną działalność, w której wykorzystujesz tkaniny obiciowe...

Zapraszamy!

zapraszamy Cię do współpracy! Zobacz co oferujemy partnerom biznesowym, a o szczegółach porozmawiaj z naszym przedstawicielem.

Współpraca

Serwis metrażowy

Kliencie, producencie, sprzedawco kupuj tkaniny już od 50 cm bieżących. Zamówienia realizujemy z dokładnością do 10 cm bieżących.

Kurier dostarczy Ci zamówioną tkaninę w ciągu 48 godzin od złożenia zamówienia. Przy zamówieniu powyżej 40 metrów bieżących dostawa jest bezpłatna. W przypadku mniejszych zamówień koszt kuriera to 25 zł netto, doliczany do wartości zamówienia.

Uwaga: Serwis metrażowy na powyższych zasadach realizujemy na terenie Polski. Odbiorców zagranicznych prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów.

Skontaktuj się z nami, aby dokonać zakupu jednorazowego lub nawiązać współpracę!

Kontakt
Współpraca

Zamówienia specjalne

Istnieje możliwość tzw. „zamówień specjalnych”. W tym przypadku oznacza to możliwość zaimpregnowania materiału tak, aby spełniał europejską, rygorystyczną normę trudnopalności „EN 1021 part 2”. Dodatkowo istnieje możliwość zaprojektowania indywidualnego koloru tkaniny Persempra. Trzeba mieć jednak na uwadze, że przy produkcji koloru na specjalne zamówienie istnieją minima ilościowe oraz termin realizacji zostaje wydłużony.

Aby otrzymać szczegółowe informacje na temat możliwości personalizacji materiału, prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem.

Uwaga: Zamówienia specjalne realizowane są wyłącznie w pełnych belkach, przy zachowaniu uzgodnionego wcześniej terminu i minimum ilościowego.

Współpraca

Program partnerski

Pracowniku salonu przystąp do naszego programu partnerskiego. Zbieraj punkty premiowe i wymieniaj je na nagrody.

6 kroków do nagrody

  1. Skontaktuj się z naszym przedstawicielem handlowym.
  2. Wypełnij formularz zgłoszeniowy i oddaj go naszemu przedstawicielowi handlowemu.
  3. Odbierz swoją Kartę Uczestnika.
  4. Zgłoś zakup mebli w punktowanych tkaninach poprzez swoje konto.
  5. Potwierdź dokonanie zakupu przesyłając WZ lub inny dokument od producenta mebli.
  6. Wymieniaj zebrane punkty na nagrody.

Zaloguj się do konta w programie partnerskim!

Loguj się
Współpraca

Program magazynowy

Kolekcje PERSEMPRA w znakomitej większości dostępne są od ręki w naszym magazynie na terenie Polski. Natomiast – jak to w życiu bywa – od każdej reguły może zdarzyć się wyjątek.

Wychodząc na przeciw potrzebom naszych kontrahentów dla których szybkość działania jest elementem kluczowym, udostępniamy wgląd do naszych stanów magazynowych.W celu uzyskania dostępu, zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem handlowym.

Zaloguj się do konta w programie magazynowym!

Loguj się
Współpraca

Dystrybucja próbników

Nasz przedstawiciel handlowy przedstawi Ci ofertę tkanin i dostarczy bezpłatne próbniki do salonu czy salonów meblowych. Przedstawiciel przeszkoli także Twój personel w zakresie naszej oferty.

Potrzebujesz niestandardowego próbnika lub jedynie tkanin, aby samodzielnie przygotować próbniki, skontaktuj się z nami, celem ustalenia szczegółów współpracy.

Uwaga: Zastrzegamy sobie prawo do weryfikacji sposobu wykorzystania i ekspozycji dostarczonych próbników. W przypadku zagubienia, zniszczenia czy po prostu niekorzystania z próbników zastrzegamy sobie prawo do obciążenia kosztami ich przygotowania.