JAK ZAKOCHAĆ SIĘ NA ZABÓJ W SWOIM MEBLU? – CZYLI O KOLEKCJACH TKANIN OBICIOWYCH MARKI PERSEMPRA

JAK ZAKOCHAĆ SIĘ NA ZABÓJ W SWOIM MEBLU? – CZYLI O KOLEKCJACH TKANIN OBICIOWYCH MARKI PERSEMPRA

Co przyciąga nas do siebie – podobieństwa czy różnice? Pragniemy się wyróżnić czy stawiamy na klasykę gatunku? Potrzebujemy detalu zdobiącego nasz pokój czy zależy nam na funkcji w spokojnej tonacji? Na co należy zwrócić uwagę, aby nasz związek z tkaniną obiciową nowej kanapy czy sofy był szczęśliwy i trwały? Dzisiaj słów kilka o kolekcjach Persempra, dzięki którym na pewno uda Ci się znaleźć idealnego towarzysza Twojej codzienności na kilka długich lat.

Pierwsze wrażenie – zachwyt nad wyglądem tkaniny obiciowej

Kiedy planujesz zakup nowego mebla, najpewniej najpierw zwracasz uwagę na jego estetykę. Przyglądasz się wybranemu fotelowi, upatrzonej sofie i kanapie z miłością i pożądaniem. Tak naprawdę, chcesz ją/jego już postawić u siebie w salonie i cieszyć się jej/jego obecnością każdego dnia. Jeżeli, zakochany w meblu, na tym etapie dokonasz zakupu, możesz wkrótce swojego wyboru mocno pożałować. Łatwo bowiem zapomnieć, że wyląd, to nie wszystko, liczy się także funkcja.

Drugie wrażenie – czy funkcja mebla na pewno mi odpowiada?

Jeżeli uda CI się przetrwać pierwsze porywy serca, przejdziesz naturalnie do fazy drugiej. Na tym etapie możesz sobie zadać pytanie, czy funkcja wybranego mebla mi odpowiada, a nasze charaktery są zgodne? To taki moment, w którym najważniejsze stają się wszystkie dane techniczne sofy, fotela, kanapy i tkaniny obiciowej oraz chłodna kalkulacja. Czego naprawdę potrzebuję? Czy ten fotel lub ta kanapa czy sofa będą mi w stanie to zagwarantować?
Jeżeli jesteś pragmatykiem, zazwyczaj na tym etapie dokonujesz wyboru. Jeżeli jesteś estetą, to czeka Cię faza trzecia, najprzyjemniejsza – dobór funkcji do wyglądu.

Trzecie wrażenie – czy będzie z nas para idealna?

Na tym etapie do funkcji dokładasz swoje estetyczne oczekiwania. Wracasz jeszcze raz do upragnionej kolorystyki i faktury tkaniny, mając już gruntownie przemyślane wszystkie funkcje mebla. Teraz rozejrzyj się za odpowiednim producentem tkaniny obiciowej, który poza jakością, ma Ci do zaoferowania szeroką paletę barw i faktur do wyboru.
To też najlepszy moment, aby zapoznać się z kolekcją tapicerek marki Persempra.

Persempa 1.0.
Klasyczny, drobny, prosty splot i zwarta struktura tkaniny obiciowej od razu trafia w gusta wielu odbiorców. Szenilowe włókna tworzą delikatne i przyjemne w dotyku runo, a bogata paleta barw, zawierająca stonowane, jak i kontrastowe kolory, sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.
Persempra 1.0 – Włoskie tkaniny obiciowe

Persempra 2.0.
Nieco grubsza, wyjątkowo miękka i miła w dotyku tkanina. Efekt melanżu został tu osiągnięty dzięki ciekawemu splotowi dwóch lub trzech kolorów włókien. Przeważają barwy naturalne, jednak i miłośnicy wyrazistych kolorów znajdą coś dla siebie.
Persempra 2.0 – Włoskie tkaniny obiciowe

 

Persempra 3.0.
Kolekcja mniej rozbudowana kolorystycznie, ale za to wyróżnia ją nietuzinkowa struktura – regularna, ułożona w jednym kierunku, jakby złożona z małych „segmencików”. Tkanina obiciowa idealna dla poszukujących czegoś delikatnie wyróżniającego się.
Persempra 3.0 – Włoskie tkaniny obiciowe

Persempra 4.0.
Wyraźna, przestrzenna struktura tkaniny, jednak bardziej nieregularna niż Persempra 3.0. Zabawa różnymi rodzajami i kolorami włókien dodaje jej oryginalnego charakteru. Dla tych, którzy lubią, kiedy na meblu „coś się dzieje”.
Persempra 4.0 – Włoskie tkaniny obiciowe

Persempra 5.0.
Cieplutka, miła w dotyku tkanina obiciowa, charakteryzująca się stonowaną, spokojną kolorystyką. Lekko „pieprzowa” struktura dodaje pikanterii i sprawia, że mebel nabiera charakteru. Ta kolekcja tkanin najbardziej dopasuje się do miłośników spędzania długich, zimowych wieczorów na kanapie czy fotelu.
Persempra 5.0 – Włoskie tkaniny obiciowe

Persempra 6.0.
Z daleka przypomina melanż, jednak z bliska widoczny jest drobny, pepitkowy wzór. Kontrastowe kolory włókien podkreślają to wrażenie. Tkanina dla tych, którzy lubią się inspirować programami wnętrzarskimi.
Persempra 6.0 – Włoskie tkaniny obiciowe

Jeżeli marzysz o tym, aby Twój związek z kanapą, sofą czy fotelem był długi, gorący i trwały – postaw na producenta tkanin obiciowych, który oprócz jakości, gwarantuje także szeroką paletę struktur i kolorów.
Najważniejsze przecież jest Twoje zadowolone, komfort użytkowania mebla i niesłabnące po pierwszym zachwycie zainteresowanie estetyką Twojej tkaniny obiciowej.

Instagram