Jak zakochać się w swoim meblu? Czyli o kolekcjach tkanin obiciowych marki Persempra

Jak zakochać się w swoim meblu? Czyli o kolekcjach tkanin obiciowych marki Persempra

Co przyciąga nas do siebie – podobieństwa czy różnice? Czy pragniemy wyróżnić się z tłumu, czy może stawiamy na klasyczne, sprawdzone rozwiązania? Szukamy detalu, który zdobi nasze wnętrze, czy zależy nam przede wszystkim na funkcjonalności i spokojnej tonacji? W poszukiwaniu idealnego związku z tkaniną obiciową nowej kanapy czy sofy, kluczowe jest zrozumienie, na co zwrócić uwagę. Dziś przyjrzymy się kolekcjom Persempra, które nie tylko pomogą Ci znaleźć doskonałego towarzysza codziennego życia, ale także zagwarantują trwałe i szczęśliwe partnerstwo na wiele lat.

Pierwsze wrażenie – urok estetyki: oczarowanie wyglądem tkaniny obiciowej

Planując zakup nowego mebla, naturalnie skupiamy się na jego estetyce. Z zapałem przyglądamy się wybranemu fotelowi, sofie czy kanapie, oczarowani wyglądem, jakie mają materiały obiciowe. W sercu marzymy już o umieszczeniu ich w naszym salonie, by cieszyć się ich obecnością każdego dnia. Jeżeli zakochasz się w meblu na etapie estetycznym, z pewnością zadbasz o wybór tkanin obiciowych, które podkreślą urok i funkcjonalność Twojego nowego nabytku. Jednakże, zakochawszy się w meblu na tym etapie, ryzykujemy późniejsze rozczarowanie. Czasem łatwo zapomnieć, że wygląd to jedynie jedna strona medalu, a równie istotna jest funkcjonalność mebla. Zobacz, gdzie kupić tkaniny obiciowe Persempra?

 

kolekcje tkanin obiciowych PERSEMPRA

Drugie wrażenie – czy funkcja wybranego mebla rzeczywiście spełnia moje oczekiwania?

Jeżeli udało Ci się przetrwać pierwsze porywy serca, naturalnie przechodzisz do fazy drugiej, zadając sobie kluczowe pytanie – czy funkcja wybranego mebla naprawdę mi odpowiada, czy nasze charaktery są zgodne? To moment, w którym ważne stają się wszelkie dane techniczne sofy, fotela, kanapy, a także to, jakie funkcje spełniają tkaniny tapicerskie na meblach. Nadszedł czas na chłodną kalkulację – czego naprawdę potrzebuję? Czy ten fotel, kanapa czy sofa są w stanie mi to zagwarantować? Dla pragmatyków to etap wyboru, dla estetów trzecia, najprzyjemniejsza faza, gdzie funkcje doskonale współgrają z designem, jaki posiada dany materiał obiciowy.

 

tkanina łatwoczyszcząca - tkaniny Persempra

Trzecie wrażenie – czy będzie z nas para idealna?

Na tym etapie do funkcji dokładasz swoje estetyczne oczekiwania. Wracasz jeszcze raz do upragnionej kolorystyki i faktury tkaniny, mając już gruntownie przemyślane wszystkie funkcje mebla. Poznajesz właściwości tkaniny obiciowej, jeśli zależy Ci nie tylko na cechach zewnętrznych, jak nowoczesny design, ale również kwestiach ekologicznych – czy tkanina nie zawiera substancji szkodliwych. Zastanawiasz się, czy zdadzą one egzamin jako tkaniny ogrodowe. Teraz rozejrzyj się za odpowiednim producentem tkaniny obiciowej, który poza jakością, ma Ci do zaoferowania szeroką paletę barw i faktur do wyboru. To też najlepszy moment, aby zapoznać się z kolekcją tapicerek marki Persempra.

Persempa 1.0.

Klasyczny, drobny, prosty splot i zwarta struktura tkaniny obiciowej od razu trafia w gusta wielu odbiorców. Szenilowe włókna tworzą delikatne i przyjemne w dotyku runo, a bogata paleta barw, zawierająca stonowane, jak i kontrastowe kolory, sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.
Persempra 1.0 – Włoskie tkaniny obiciowe

tkanina obiciowa persempra 1.0

 

Persempra 2.0.

Nieco grubsza, wyjątkowo miękka i miła w dotyku tkanina. Efekt melanżu został tu osiągnięty dzięki ciekawemu splotowi dwóch lub trzech kolorów włókien. Przeważają barwy naturalne, jednak i miłośnicy wyrazistych kolorów znajdą coś dla siebie.
Persempra 2.0 – Włoskie tkaniny obiciowe

persempra 2.0 tkanina obiciowa

 

Persempra 3.0.

Kolekcja mniej rozbudowana kolorystycznie, ale za to wyróżnia ją nietuzinkowa struktura – regularna, ułożona w jednym kierunku, jakby złożona z małych „segmencików”. Tkanina obiciowa idealna dla poszukujących czegoś delikatnie wyróżniającego się.
Persempra 3.0 – Włoskie tkaniny obiciowe

persempra 3.0 tkanina łatwoczyszcząca PERSEMPRA

Persempra 4.0.

Wyraźna, przestrzenna struktura tkaniny, jednak bardziej nieregularna niż Persempra 3.0. Zabawa różnymi rodzajami i kolorami włókien dodaje jej oryginalnego charakteru. Dla tych, którzy lubią, kiedy na meblu „coś się dzieje”.
Persempra 4.0 – Włoskie tkaniny obiciowe

4.0 PERSEMPRA tkanina obiciowa

Persempra 5.0.

Cieplutka, miła w dotyku tkanina obiciowa, charakteryzująca się stonowaną, spokojną kolorystyką. Lekko „pieprzowa” struktura dodaje pikanterii i sprawia, że mebel nabiera charakteru. Ta kolekcja tkanin najbardziej dopasuje się do miłośników spędzania długich, zimowych wieczorów na kanapie czy fotelu.
Persempra 5.0 – Włoskie tkaniny obiciowe

persempra 5.0 tkanina obiciowa

Persempra 6.0.

Z daleka przypomina melanż, jednak z bliska widoczny jest drobny, pepitkowy wzór. Kontrastowe kolory włókien podkreślają to wrażenie. Tkanina dla tych, którzy lubią się inspirować programami wnętrzarskimi.
Persempra 6.0 – Włoskie tkaniny obiciowe

tkanina obiciowa persempra 6.0

Jeśli pragniesz, aby relacja z Twoją kanapą, sofą czy fotelem była długa, namiętna i trwała, warto postawić na producenta tkanin obiciowych, który nie tylko zapewnia wysoką jakość, ale także oferuje szeroką paletę struktur i kolorów. Najważniejsze jest przecież twoje zadowolenie i komfort korzystania z mebla, a także utrzymanie zainteresowania estetyką tkaniny obiciowej, które nie wygasa po pierwszym zachwycie. Tkaniny obiciowe Persempra spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Przekonaj się o tym, sprawdzając naszą kolekcję, zapraszamy!

Przeczytaj nasz poprzedni wpis: Tkanina trudnopalna – wszystko o trudnopalnych tkaninach i bezpieczeństwie Twoich mebli

Instagram