Nasz Nowy Dom – nasz, czyli czyj i jak umeblowany? Persempra w programie Polsatu

Nasz Nowy Dom – nasz, czyli czyj i jak umeblowany? Persempra w programie Polsatu

Jakiś czas temu podjęliśmy decyzję o rozpoczęciu pisania bloga. Dlaczego? Bo mamy takie poczucie, że chcielibyśmy dać się lepiej poznać. Jasne, są media społecznościowe – możemy spotkać się na Facebooku czy Instagramie. Ale wiesz jak to jest – w takiej ilości postów nie jesteśmy w stanie zwrócić i utrzymać uwagi. A nam nie chodzi o statystykę. Ważni są dla nas ludzie. Jeśli ktoś się zastanawia czy zacząć z nami współpracę, albo chociaż kupić kilka metrów tkaniny meblowej, żeby przeprowadzić renowację starych mebli w domu, to chcemy by mógł zdecydować jednak na podstawie czegoś więcej niż tylko kolor i cena. Nasze tkaniny obiciowe mają wiele zalet i na pewno niejeden wpis na ten temat powstanie, ale przede wszystkim proponujemy Ci dziś poznanie nas i tego, czym się kierujemy w życiu i w biznesie.

Poznajmy się

Troszkę się zastanawialiśmy jak Ci się przestawić. Doszliśmy do wniosku, że historię i powody powstania marki PERSEMPRA możesz poznać w filmie, w którym nasz prezes i ojciec założyciel Robert opowiada o tym z pasją i z pięknymi, włoskimi widokami w tle.

Co tak najlepiej opowiada o tym, co dla nas ważne? To, co naprawdę robimy i w co się angażujemy. Jak się zastanowiliśmy co takiego w ostatnich latach przyniosło nam ogromnie dużo satysfakcji i dobrych emocji, to okazało się, że współpraca z wszystkim chyba znanym reality show Katarzyny Dowbor – Nasz Nowy Dom. Emocjonujący program, w którym najważniejsze jest niesienie pomocy dla rodzin, które nie mają pieniędzy aby dla wyremontować stary drewniany dom czy mieszkanie.

Tkanina Obiciowa Persempra w programie Nasz Nowy Dom

Współpraca z „Nasz nowy dom”

Kiedy zdecydowaliśmy się być sponsorem w tym programie, właściwie nie zdawaliśmy sobie sprawy, co to będzie dla nas oznaczało. Poznajemy się z bohaterami programu i to my decydujemy, czy chcemy pomóc tej konkretnej rodzinie. I jest to naprawdę bardzo trudne. Słyszymy poruszające historie, poznajemy potrzeby, słuchamy o marzeniach dzieci i deklarujemy pomoc – remont domu. W naprawdę krótkim czasie, kiedy ekipa programu podejmuje się remontu budynku, my musimy zorganizować pracę tak, aby nasze meble dotarły na czas do świeżo wyremontowanego domu. Nie jest to zadanie proste, gdyż musimy wybrać tkaniny oraz odpowiedni mebel, który uda nam się sprawnie przygotować. Jednak każdy, komu mówiliśmy, że chodzi o mebel do mieszkania dla potrzebującej rodziny, stawał na głowie. Wszystko po to, byśmy wspólnie osiągnęli cel i spełnili marzenia ludzi. Nasi pracownicy niejednokrotnie godzinami nie odkładali telefonu, żeby wszystko skoordynować, a nasi partnerzy biznesowi przestawiali linie produkcyjne i transporty żeby zmieścić się w czasie.

„Wasz dom zostanie wyremontowany”

Nie ma co ukrywać, nie jeden raz było gorąco, a emocje sięgały zenitu. Ale oglądanie szczęścia rodziny, która dostała nowy dom, a co za tym idzie – nowe życie w godnych warunkach, wynagradzało nam wszystkie trudy. Ale wiecie, co sprawiało nam największą frajdę? To, że robimy to wspólnie. Że wszystkim – nam, ekipie Polsatu i wszystkim innym osobom, które brały udział w tych wydarzeniach, bardzo zależy na tym, żeby nieść pomoc dla rodzin. To jest dla nas bardzo ważne, szczególnie teraz, kiedy wzajemna pomoc nabiera jeszcze większego znaczenia. Mamy nadzieję, że dla Ciebie również.

Jeśli masz ochotę tak jak my, uronić łezkę wzruszenia, obejrzyj odcinki programu Nasz Nowy Dom, w których tkanina obiciowa PERSEMPRA na stworzonych przez nas meblach wystąpiła jako jeden z „pomocników”.

Krzywowólka – https://www.polsat.pl/news/2021-04-08/nasz-nowy-dom-odcinek-228-krzywowolka/

Babiak – https://www.polsat.pl/news/2021-04-14/nasz-nowy-dom-odcinek-229-babiak/

Mamino – https://www.polsat.pl/news/2021-04-21/nasz-nowy-dom-odcinek-231-mamino/

Chróścina Opolska – https://www.polsat.pl/news/2021-10-28/nasz-nowy-dom-odcinek-249-chroscina/

Węgorzewo – https://www.polsat.pl/news/2021-11-11/nasz-nowy-dom-odcinek-251-wegorzewo/

Jaroszewo Biskupie – https://www.polsat.pl/news/2021-11-18/nasz-nowy-dom-odcinek-252-jaroszewo-biskupie/

Warszawa – https://www.polsat.pl/news/2022-04-28/nasz-nowy-dom-odcinek-260-warszawa/

Targowa Górka – https://www.polsat.pl/news/2022-05-05/nasz-nowy-dom-odcinek-261-targowa-gorka/

Owińska – https://www.polsat.pl/news/2022-05-19/nasz-nowy-dom-odcinek-263-owinska/

Galeria

Instagram